Wzory St 06, St 07, St 08, St 08.1, St 08.2

By on 24 lipca 2016

Wzór St 06

Wzór St 07

Wzór St 08

Wzór St 08.1

Wzór St 08.2

Wzornik ramy stylowej St 06 oparty na XIX w. modelu ramy nawiązujacej do ram w stylu Ludwika XV-ego.
Listwa drewniana, ornamenty wykonane z masy ramiarskiej, boki wycinane. Złocenia wykonane płatkami mosiądzu i patynowane. Szerokosć listwy 9 cm. Możliwa jest zmiana listwy na inną podobną i sposobu złocenia na dowolny zastosowany na innych wzornikach.

st060big

Wzornik ramy stylowej St 07 oparty na XVIII w. klasycystycznym modelu ramy.
Listwa drewniana, politurowana na czarno, światło złocone złotem płatkowym (23 karat) na czerwonym bolusie, szerokosć listwy 5 cm.
Możliwa jest zmiana odcienia koloru politury na inny.

st070big

Wzornik ramy stylowej St 08 oparty na XVIII w. modelu ramy. Ornamenty w stylu Ludwika XIV, Francja.
Listwa drewniana, ornamenty wykonano z masy ramiarskiej. Złocenia płatkami mosiądzu i patynowane. Szerokość listwy 10 cm. Na profilu listwy zieleń patynowana. Możliwa jest zmiana złocenia na dowolne zastosowane na innych wzornikach.

st080big

Wzór ramy stylowej St 08.1 oparty na XVIII w. modelu ramy. Ornamenty w stylu Ludwika XIV, Francja.
Listwa drewniana, ornamenty wykonano z masy ramiarskiej. Złocenia płatkami mosiądzu i patynowane. Szerokość listwy 10 cm. Na profilu listwy złocenia patynowane na brązowo. Możliwa jest zmiana złocenia na dowolne zastosowane na innych wzornikach.

st081big

Wzór ramy stylowej St 08.2 oparty na XVIII w. modelu ramy. Ornamenty w stylu Ludwika XIV, Francja.
Listwa drewniana, ornamenty wykonano z masy ramiarskiej. Złocenia wykonane brązem patynowane i złotem w płatkach na wybranych partiach ornamentów. Szerokość listwy 10 cm. Możliwa jest zmiana sposobu złocenia na dowolny zastosowany na innych wzornikach.

st082big