Wzory St 09, St 09.1, St 09.2, St 10

By on 26 lipca 2016

Wzór St 09

Wzór St 09.1

Wzór St 09.2

Wzór St 10

 

Wzornik ramy stylowej St 09 oparty na pochodzącym z XIX w. modelu ramy w stylu Ludwik Filip.
Listwa drewniana, ornamenty z masy ramiarskiej, boki proste. Złocenia wykonane płatkami mosiądzu i patynowane.     Szerokość listwy 6 cm. Możliwa jest zmiana listwy na inną, podobną lub sposobu złocenia na dowolny stosowany w innych wzornikach.

st090big

Wzornik ramy stylowej St 09.1 oparty na pochodzącym z XIX w. modelu ramy w stylu Ludwik Filip.
Listwa drewniana, ornamenty z masy ramiarskiej, boki proste. Złocenia wykonane płatkami mosiądzu i patynowane.     Szerokość listwy 8 cm. Możliwa jest zmiana listwy na inną, podobną lub sposobu złocenia na dowolny stosowany w innych wzornikach.

Wzornik ramy stylowej St 09.2 oparty na pochodzącym z XIX w. modelu ramy w stylu Ludwik Filip.
Listwa drewniana, ornamenty z masy ramiarskiej, boki wycinane. Złocenia wykonane płatkami mosiądzu i patynowane.     Szerokość listwy 7 cm. Możliwa jest zmiana listwy na inną, podobną lub sposobu złocenia na dowolny stosowany w innych wzornikach.

st092big

Wzornik ramy stylowej St 10 oparty na XIX w. modelu ramy. Eklektyczny narożnik. Listwa drewniana, ornamenty z masy ramiarskiej. Złocenia wykonane płatkami mosiądzu i brązem polerowanym na ornamentach. Szerokość listwy 7cm. Możliwa jest zmiana listwy na inną, podobną lub sposobu złocenia na dowolny stosowany w innych wzornikach

st100big