Wzór St 09

Wzór St 09.1

Wzór St 09.2

Wzór St 10

 

Wzornik ramy stylowej St 09 oparty na pochodzącym z XIX w. modelu ramy w stylu Ludwik Filip.
Listwa drewniana, ornamenty z masy ramiarskiej, boki proste. Złocenia wykonane płatkami mosiądzu i patynowane.     Szerokość listwy 6 cm. Możliwa jest zmiana listwy na inną, podobną lub sposobu złocenia na dowolny stosowany w innych wzornikach.

st090big

Wzornik ramy stylowej St 09.1 oparty na pochodzącym z XIX w. modelu ramy w stylu Ludwik Filip.
Listwa drewniana, ornamenty z masy ramiarskiej, boki proste. Złocenia wykonane płatkami mosiądzu i patynowane.     Szerokość listwy 8 cm. Możliwa jest zmiana listwy na inną, podobną lub sposobu złocenia na dowolny stosowany w innych wzornikach.

Wzornik ramy stylowej St 09.2 oparty na pochodzącym z XIX w. modelu ramy w stylu Ludwik Filip.
Listwa drewniana, ornamenty z masy ramiarskiej, boki wycinane. Złocenia wykonane płatkami mosiądzu i patynowane.     Szerokość listwy 7 cm. Możliwa jest zmiana listwy na inną, podobną lub sposobu złocenia na dowolny stosowany w innych wzornikach.

st092big

Wzornik ramy stylowej St 10 oparty na XIX w. modelu ramy. Eklektyczny narożnik. Listwa drewniana, ornamenty z masy ramiarskiej. Złocenia wykonane płatkami mosiądzu i brązem polerowanym na ornamentach. Szerokość listwy 7cm. Możliwa jest zmiana listwy na inną, podobną lub sposobu złocenia na dowolny stosowany w innych wzornikach

st100big