Wzór St 38

Wzór St 39

Wzór St 40

Wzór St 41

Wzór St 42

Wzornik ramy stylowej St 38 oparty na XIX w. modelu ramy.
Listwa drewniana, ornamenty z masy ramiarskiej. Złocenia wykonane płatkami mosiądzu i brązem, patynowane. Szerokość listwy 10 cm. Możliwa jest zmiana profilu ramy i sposobu złocenia na dowolny stosowany w innych wzorach.

st380big

Wzornik ramy stylowej St 39 oparty na XIX w. ( klasycystycznym ) modelu ramy.
Listwa drewniana, ornamenty z masy ramiarskiej, wycinane boki. Złocenia wykonane płatkami srebrnego metalu patynowane . Szerokość listwy 7 cm. Możliwa jest zmiana profilu listwy na inny i złocenia na dowolne stosowane w innych wzornikach.

st390big

Wzornik ramy stylowej St 40 oparty XVIII w. ( Canaletto ) modelu ramy.
Listwa drewniana, ornamenty z gipsu sztukatorskiego. Złocenia wykonane płatkami mosiądzu i patynowane . Szerokość listwy 5,5 cm. Możliwa jest zmiana profilu listwy na inny i złocenia na dowolne stosowane w innych wzornikach.

st400big

Wzornik ramy stylowej St 41 oparty na XIX w. ( eklektycznym ) modelu ramy.
Listwa drewniana, ornamenty z masy ramiarskiej, wycinane boki. Złocenia wykonane płatkami srebrnego metalu, patynowane . Szerokość listwy 8 cm. Możliwa jest zmiana profilu listwy na inny i złocenia na dowolne stosowane w innych wzornikach.

st410big

Wzornik ramy stylowej St 42 oparty na XIX w. ( eklektycznym ) modelu ramy.
Listwa drewniana, ornamenty z masy ramiarskiej. Złocenia wykonane płatkami mosiądzu i patynowane . Szerokość listwy 4 cm. Możliwa jest zmiana profilu listwy na inny i złocenia na dowolne stosowane w innych wzornikach.

st420big