Wzory St 38, St 39, St 40, St 41, St 42

By on 31 lipca 2016

Wzór St 38

Wzór St 39

Wzór St 40

Wzór St 41

Wzór St 42

Wzornik ramy stylowej St 38 oparty na XIX w. modelu ramy.
Listwa drewniana, ornamenty z masy ramiarskiej. Złocenia wykonane płatkami mosiądzu i brązem, patynowane. Szerokość listwy 10 cm. Możliwa jest zmiana profilu ramy i sposobu złocenia na dowolny stosowany w innych wzorach.

st380big

Wzornik ramy stylowej St 39 oparty na XIX w. ( klasycystycznym ) modelu ramy.
Listwa drewniana, ornamenty z masy ramiarskiej, wycinane boki. Złocenia wykonane płatkami srebrnego metalu patynowane . Szerokość listwy 7 cm. Możliwa jest zmiana profilu listwy na inny i złocenia na dowolne stosowane w innych wzornikach.

st390big

Wzornik ramy stylowej St 40 oparty XVIII w. ( Canaletto ) modelu ramy.
Listwa drewniana, ornamenty z gipsu sztukatorskiego. Złocenia wykonane płatkami mosiądzu i patynowane . Szerokość listwy 5,5 cm. Możliwa jest zmiana profilu listwy na inny i złocenia na dowolne stosowane w innych wzornikach.

st400big

Wzornik ramy stylowej St 41 oparty na XIX w. ( eklektycznym ) modelu ramy.
Listwa drewniana, ornamenty z masy ramiarskiej, wycinane boki. Złocenia wykonane płatkami srebrnego metalu, patynowane . Szerokość listwy 8 cm. Możliwa jest zmiana profilu listwy na inny i złocenia na dowolne stosowane w innych wzornikach.

st410big

Wzornik ramy stylowej St 42 oparty na XIX w. ( eklektycznym ) modelu ramy.
Listwa drewniana, ornamenty z masy ramiarskiej. Złocenia wykonane płatkami mosiądzu i patynowane . Szerokość listwy 4 cm. Możliwa jest zmiana profilu listwy na inny i złocenia na dowolne stosowane w innych wzornikach.

st420big