Wzór St 28

Wzór St 29

Wzór St 29.1

Wzór St 29.2

Wzornik ramy stylowej St 28 oparty na XIX w. ( eklektycznym ) modelu ramy.
Listwa drewniana, ornamenty z odlewane z gipsu sztukatorskiego. Złocenia wykonane płatkami złotego metalu i patynowane bielą . Szerokość listwy 12 cm. Możliwa jest zmiana sposobu złocenia na dowolny stosowany w innych wzorach.

st280big

Wzornik ramy stylowej St 29 oparty na XIX w. modelu ramy.
Listwa drewniana, ornamenty z masy ramiarskiej, boki wycinane. Na powierzchni profilu faktura siatki. Złocenia wykonane płatkami mosiądzu oraz srebrnego metalu i patynowane. Szerokość listwy 14 cm. Możliwa jest zmiana profilu listwy na inny i sposobu złocenia na dowolny stosowany w innych wzornikach.

st290big

Ten sam komplet narożników i środków na listwie z prostym brzegiem szer. 10cm. Złocenia wykonane płatkami mosiądzu, patynowane. Możliwa jest zmiana profilu listwy na inny i sposobu złocenia na dowolny stosowany w innych wzornikach.

st291big

Ten sam komplet narożników i środków na listwie z prostym brzegiem z białą wkładką szer. 13cm. Złocenia wykonane płatkami mosiądzu, patynowane. Możliwa jest zmiana profilu listwy na inny i sposobu złocenia na dowolny stosowany w innych wzornikach.

st292big