Wzory St 28, St 29, St 29., St 29.2

By on 31 lipca 2016

Wzór St 28

Wzór St 29

Wzór St 29.1

Wzór St 29.2

Wzornik ramy stylowej St 28 oparty na XIX w. ( eklektycznym ) modelu ramy.
Listwa drewniana, ornamenty z odlewane z gipsu sztukatorskiego. Złocenia wykonane płatkami złotego metalu i patynowane bielą . Szerokość listwy 12 cm. Możliwa jest zmiana sposobu złocenia na dowolny stosowany w innych wzorach.

st280big

Wzornik ramy stylowej St 29 oparty na XIX w. modelu ramy.
Listwa drewniana, ornamenty z masy ramiarskiej, boki wycinane. Na powierzchni profilu faktura siatki. Złocenia wykonane płatkami mosiądzu oraz srebrnego metalu i patynowane. Szerokość listwy 14 cm. Możliwa jest zmiana profilu listwy na inny i sposobu złocenia na dowolny stosowany w innych wzornikach.

st290big

Ten sam komplet narożników i środków na listwie z prostym brzegiem szer. 10cm. Złocenia wykonane płatkami mosiądzu, patynowane. Możliwa jest zmiana profilu listwy na inny i sposobu złocenia na dowolny stosowany w innych wzornikach.

st291big

Ten sam komplet narożników i środków na listwie z prostym brzegiem z białą wkładką szer. 13cm. Złocenia wykonane płatkami mosiądzu, patynowane. Możliwa jest zmiana profilu listwy na inny i sposobu złocenia na dowolny stosowany w innych wzornikach.

st292big